Kdo jsme_

Jsme sdružení rodičů, kteří si pro své nemocné děti přejí důstojný a kvalitní život. A rádi bychom ho žili i my sami, jenže sociální podpora lidí s autismem a mentálním hendikepem je u nás v současné době velmi nízká. Rozhodli jsme se to změnit.
VÍCE O NÁS

Co chceme_

Chceme sociální systém, který dokáže podpořit i ty nejpotřebnější. Systém, který neodmítá klienty s chováním náročným na péči, ale pomáhá jim. Chceme dostupné asistenty, možnost odpočinku a bezpečný domov pro naše děti, až vyrostou.
NAŠE VIZE

Podpořte Děti úplňku darem!

Díky podpoře můžeme natáčet dokumenty o rodinách dětí s PAS a usilovat o systémovou změnu financování sociálních služeb. Bez pomoci to nedokážeme. Děkujeme!

Potřebujeme
tvoji hlavu

Naše děti někdy ze zoufalství tlučou hlavou do zdi. Neumíme je vyléčit, ale jsme si jistí, že mohou žít šťastnější život. Pomozte nám prorazit zeď lhostejnosti a změnit sociální systém tak, aby pomáhal každému, kdo to potřebuje.

PODEPSAT PETICI

  • Indiáni jim říkají POSLOVÉ BOŽÍ a v indiánském kmenu mají tomu odpovídající místo: úctu, ochranu, respekt. Říkají, že tím, že se o ně starají, učí se hodně o sobě, o světě a životě v něm. Neodháňejme je od sebe, nezavírejme před nimi dveře ani oči. V dnešní vykloubené době je obzvláště potřebujeme. Zastavme se občas s nimi v čase.

    Eva Holubová / herečka

Příběhy rodin – Natáčíme dál