Díky vaší podpoře můžeme natáčet dokumenty o rodinách dětí s PAS a usilovat o systémovou změnu fungování sociálních služeb. Bez pomoci to ale nedokážeme – podpořte nás finančním darem, podepište naši petici za dostupnější sociální služby nebo nabídněte svůj čas jako dobrovolník/ce. Pomoci si velmi vážíme. Děkujeme!

 

 

 

 

Podpořte Děti úplňku darem!

Díky podpoře můžeme natáčet dokumenty o rodinách dětí s PAS a usilovat o systémovou změnu financování sociálních služeb. Bez pomoci to nedokážeme. Děkujeme!

 

Potřebujeme vaši hlavu

Naší snahu se snažíme zviditelňovat. Natočili jsme film, spustili kampaň a coby rodiče jsme předali politikům otevřený dopis požadující kvalitnější a dostupnější sociální služby. Provádíme analýzu možného řešení situace v České republice, kterou budeme dále prosazovat. Teď ale potřebujeme vás. Bez vaší pomoci to nezvládneme.

Podepište petici a pomůžete dětem úplňku

Dokud se o autismu vůbec nemluvilo, žily rodiny své soukromé tragédie někde v osamění. Z některých příběhů dětí narozených krátce po revoluci běhá mráz po zádech, ostatně můžete se o tom přesvědčit v našem filmu.

A právě proto potřebujeme, aby svět o naší situaci věděl. A také, aby politici, kteří mají v rukách možnost změny, věděli, že problém netrápí jen nás, ale trápí celou společnost, která stojí o lepší úroveň sociální solidarity. Autismus je nemoc, která může zasáhnout jakékoli dítě, které se rodí třeba právě teď. Postižených je hodně a medicína se ani vzdáleně neblíží objevu účinné léčby. Budoucnost nemocných závisí na tom, jak kvalitně se o ně dokážeme postarat.

A můžete tomu pomoci i vy. Dejte spolu s námi najevo, že o tomhle problému víte. Že chcete, aby se lidé s autismem neocitali na okraji společnosti, ale mohli žít v rámci svých možností kvalitní a naplněný život. Jde to, ale v současném systému jen velmi obtížně.

Založili jsme petici za lepší sociální služby a rádi bychom sesbírali co nejvíc podpisů. Čím víc nás bude, tím lepší máme šance uspět. Společně hlavou zeď prorazíme – a umožníme tak našim dětem, aby si tu svou šetřili na něco příjemnějšího.

PODEPSAT PETICI

 

 

Zapojte se jinak!

Pokud se chcete osobně zapojit jako dobrovolník/ce, nabízíte spolupráci, osobní asistenci, máte vhodné prostory pro naši kancelář, či nás chcete podpořit jinak, dejte nám vědět prostřednictvím formuláře níže. Děkujeme!

  • Indiáni jim říkají POSLOVÉ BOŽÍ a v indiánském kmenu mají tomu odpovídající místo: úctu, ochranu, respekt. Říkají, že tím, že se o ně starají, učí se hodně o sobě, o světě a životě v něm. Neodháňejme je od sebe, nezavírejme před nimi dveře ani oči. V dnešní vykloubené době je obzvláště potřebujeme. Zastavme se občas s nimi v čase.

    Eva Holubová / herečka