Pomáháme zlepšovat podmínky života lidí s autismem a jejich pečujících. Pojdťe do toho s námi!

Staňte se pravidelnými dárci Dětí úplňku

Vaše pravidelné dary nám pomohou měnit systém a přístup k rodinám s autismem. Zavádět do praxe novinky v oblasti péče o lidi s autismem.

Bez vás to nedokážeme!

Děkujeme!

Komu pomáháme

💙 Podporujeme rodiny dětí s PAS

Podívejte se, jak homesharing pomáhá třináctileté neslyšící Denisce s autismem a její rodině a jakou radost přináší hostitelce Kateřině.

💙 Zvyšujeme odbornost pracovníků v sociálních službách

Učíme pečující rozumět lidem s autismem. Podívejte se na video o akreditovaném výcviku metody Podpory pozitivního chování, která pomáhá pochopit chování náročné na péči u lidí s hlubším intelektuálním hendikepem a zlepšovat kvalitu jejich života.

💙 Hájíme práva lidí s autismem a jejich pečujících

Sledujeme a připomínkujeme zákony. Natáčíme dokumentární videa, která otevírají dveře k těmto změnám. Usilujeme o změnu sociálního systému, aby sítem sociálních služeb nepropadávali ti, kdo podporu potřebují nejvíce! Podívejte se na video s bývalým premiérem Vladimírem Špidlou, který tíživou situaci rodin dětí s autismem výstižně popisuje. Sám je dědečkem vnuka s poruchou autistického spektra a downovým syndromem.

Co dokážeme s vaší pravidelnou roční podporou

Proplatíme náklady na péči o dítě s autismem jedné hostitelské rodině v začátku jejich spolupráce. Poskytneme psychologickou podporu pečujícím rodinám. Uhradíme náklady na dopravu terénních pracovníků za rodinami. Zaplatíme experta na legislativu, konzultace, odborné analýzy a vypracování podkladů pro prosazování systémových změn u odpovědných úředníků a politiků.

Proč nás podporují

Proč nás podporuje herečka Míša Maurerová

Chci darovat jako firma

Děkujeme, že jste se rozhodli jít s námi po cestě, která vede k lepšímu světu pro rodiny s autismem. Pojďme se setkat a společně najít nejlepší formu spolupráce a ozvěte se nám:

👉 Nora Nesvadbová: +420 605 214 091, nora.nesvadbova@detiuplnku.cz.

Chci založit dárcovskou výzvu

👉 Dárcovskou výzvu si založíte jednoduše a bezpečně přes portál Darujme

Přidejte se k Janě, Michalovi, Monice a Leoně. A nezapomeňte o své výzvě pak napsat svým přátelům a známým a pozvat je do výzvy. Děkujeme.

A proč svoji dárcovskou výzvu založili?

“Dokument, který o Dětech úplňku běžel v televizi, mě nesmírně zasáhl … Předpokládala jsem, že kolegové a kamarádi mi určitě budou chtít vymyslet nějaký drahý dárek – ale já už jsem přece dospělá a všechno, co potřebuji, už mám … Takže když mají vynakládat nějaké peníze, ať to má nějaký smysl.” říká Leona Pleská

Daruji peníze jako jednotlivec

//box darujme//

Výši příspěvku si určujete sami a kdykoliv můžete skončit. Pravidelně vám budeme psát, jak vaše dary pomáhají. Budeme vám nablízku. Kdykoliv nám můžete napsat a informovat se. Napište Noře Nesvadbové na nora.nesvadbova@detiuplnku.cz.

Svým darem si můžete snížit základ daně, a to jako firma i jednotlivec. Potvrzení o daru Vám automaticky pošleme po skončení kalendářního roku, nemusíte na něj myslet ani o něj žádat.