Představení analýzy: Dostupnost služeb pro lidi s PAS v ČR a Evropě

Představení analýzy: Dostupnost služeb pro lidi s PAS v ČR a Evropě

Jak fungují sociální služby v Česku? Jaké nové přístupy v péči o osoby s PAS+ se využívají v Evropě? Kam směřovat legislativní úsilí v Česku? Na to odpovídá analýza, kterou spolek Děti úplňku připravoval v uplynulých měsících a představí ji v pátek 16. listopadu 2018.

Spolek Naděje pro děti úplňku zve zástupce Ministerstva práce a sociálních věcí, krajů a obcí, odborníky, poskytovatele sociálních služeb, rodiče a všechny zájemce o problematiku PAS na představení české a evropské analýzy “Dostupnost služeb pro lidi s poruchou autistického spektra v ČR a Evropě“. Analýza hodnotí fungování sociálních služeb v Česku, nabízí srovnání s Evropou a přináší příklady dobré praxe. Po představení analýzy bude prostor pro dotazy a diskuzi.

Akce se koná pod záštitou Ministerstva práce a sociálních věcí, přímo v Klubu MPSV. Účast na akci je podmíněna registrací ve formuláři níže, kapacita je omezena – bez emailového potvrzení účasti Dětmi úplňku není možné se zúčastnit. Analýza vznikla za podpory Nadačního fondu Avast.

 

Registrace

kapacita je omezena, vyčkejte prosím potvrzení o účasti – bez emailového potvrzení o registraci není možné se zúčastnit – vyplněním registrace souhlasíte s našimi zásadami pro ochranou osobních údajů